Ekstraklasowa Wisła Płock ogłosiła pierwsze ruchy kadrowe przed nowym sezonem. Drużynę w przerwie letniej opuści sześciu graczy. O kogo chodzi?


Już dziś zakończy się sezon 2020/21 w PKO Ekstraklasie. Wisła Płock jednak myśli o kolejnym i dziś przedstawiła pierwsze ruchy kadrowe. Ekipę "Nafciarzy" w przerwie letniej opuszczą Hubert Adamczyk, Airam Cabrera, Ángel García, Giorgi Merebaszwili, Cillian Sheridan i Bartłomiej Sielewski. Ich umowy nie zostaną przedłużone. Wcześniej natomiast klub poinformował, że do Wisły Kraków odejdzie Alan Uryga.

Znany jest już wstępny plan przygotowań ekipy z Mazowsza do nowego sezonu. Zawodnicy do treningów powrócą 14 czerwca, a niespełna dwa tygodnie później, zagrają sparing z Rakowem Częstochowa. Następnie udadzą się na obóz do Warki, który potrwa 10 dni. Tam zespół rozegra trzy gry kontrolne z Legią Warszawa, Widzewem Łódź i Radomiakiem Radom. Przygotowania zwieńczy mecz towarzyski z Lechią Gdańsk.


Wstępny plan przygotowań Wisły Płock:

14 czerwca - pierwszy trening

26 czerwca - sparing z Rakowem Częstochowa (Sochocin)

30 czerwca - wyjazd na obóz do Warki

3 lipca - sparing z Legią Warszawa (LTC)

7 lipca - sparing z Widzewem Łódź (Warka)

10 lipca - sparing z Radomiakiem Radom (Warka) i powrót do Płocka

17 lipca - sparing z Lechią Gdańsk


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.