Coraz bardziej niepokojące sygnały dochodzą od spadkowicza z drugiej ligi. Klub z ulicy Zgody 28 rozważa wycofanie drużyny seniorskiej z rozgrywek trzeciej ligi, na czym mógłby skorzystać MKS Kluczbork.


Źle się dzieje w Rozwoju Katowice. Spadkowicz z drugiej ligi poważnie zastanawia się nad wycofaniem drużyny seniorów z rozgrywek 3 ligi grupy III. Fakt ten może wykorzystać MKS Kluczbork, dla którego pojawiło się światełko w tunelu aby uratować trzecią ligę.

Klub z ulicy Zgody 28 nie ogłosił planu przygotowań, a kolejni piłkarze rozwiązują z nim kontrakty, Środowy sparing z Ruchem Chorzów został odwołany. Prezes klubu, Marcin Nowak w rozmowie z Maciejem Grygierczykiem z Katowickiego Sportu zdradza że decyzje zostaną podjęte w najbliższym czasie.

Przygotowania do sezonu rozpoczynamy w bardzo młodym składzie. W najbliższych dniach zostaną podjęte decyzje. Poinformujemy o nich.

Katowiczanie są w coraz trudniejszej sytuacji, a zespół opuścili już Daniel Paszek, Przemysław Mońka, Kamil ŁączekBartosz Soliński, Rafał KulińskiMichał Płonka i Damian Niedojad podpisali już umowy z nowym pracodawcami, którymi są kolejno Stal Stalowa Wola i Skra Częstochowa.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.