Kibice piłkarscy z województwa pomorskiego otrzymali dziś potężny cios. Jak informuje portal interia.pl, rozgrywki od 4 ligi do B klasy zostały zawieszone. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnej stronie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.


Pomorski Związek Piłki Nożnej powołując się Rozporządzenie Rady Ministrów, zdecydował o zawieszeniu rozgrywek od 4 ligi do B klasy w województwie pomorskim zostały zawieszone. W piątek zostały ogłoszone obostrzenia dla województwa. Jak czytamy, rozgrywki 3 ligi gr. II oraz lig juniorskich odbędą się zgodnie z terminarzem. 

Zmieniony terminarz 4 ligi, klas okręgowych, klas A i B zostanie opublikujemy po 15 marca, gdy znane będą dalsze plany dotyczące województwa pomorskiego. Związek informuje także, że mecze zaplanowane na 13/14 marca można rozegrać wcześniej, czyli w trakcie tygodnia, za zgodą obu drużyn.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.