Mimo, że sezon eWinner 2 ligi zakończył się kilka dni temu, Chojniczanka Chojnice postanowiła nie marnować cennego czasu i w klubie zaszły już spore zmiany. Z klubem pożegnało się kilku doświadczonych zawodników.

Klub podjął decyzję o nieprzedłużaniu kontraktów z Szymonem Lewandowskim oraz Michałem Grobelnym. Umowy obu zawodników kończą się 30 czerwca 2022 roku. Dodatkowo wolną rękę w poszukiwaniu klubów otrzymali Mateusz Klichowicz oraz Artur Pląskowski. Wraz z końcem rozgrywek zakończyło się wypożyczenie Kamila Brody z Wisły Kraków a do drużyny rezerw Chojniczanki powróci Marcin Trojanowski, który wystąpił w 4 spotkaniach eWinner 2 ligi.

W obecnym sezonie Grobelny rozegrał 21 spotkań, Klichowicz 30 spotkań oraz dołożył 3 trafienia a Pląskowski zakończył sezon z dorobkiem 29 spotkań i 12 trafień.

Źródło / Foto: Chojniczanka

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Kibic 3 ligi napisał/a

    Artur strzelec wielu bramek. Artur wracaj do Podhala

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.