Ze względu na słabe wyniki warszawskiej Legii  prezes klubu Dariusz Mioduski postanowił poważnie rozmówić się z trenerem Ricardem Sa Pinto. 

Mimo poważnej rozmowy posada trenera jest jak na razie niezagrożona. Ricardo Sa Pinto dostał kolejną szansę od prezesa Dariusza Mioduskiego po tym jak pod jego wodzą drużyna zdobyła po trzech spotkaniach jedynie trzy punkty. Ostatni przegrany mecz z Lechem Poznań nieco zaniepokoił właściciela warszawskiego klubu, który postanowił rozmówić się ze szkoleniowcem. 

Nie chodziło tylko o słabe wyniki Legii w lidze. Tematem rozmów było zachowanie trenera, który podczas konferencji widział winę gdzie indziej niż na grze swojej drużyny. Wybór zawodników był również omawiany w przez prezesa oraz trenera. 

Mioduski postawił konkretne warunki trenerowi - komplet zwycięstw w trzech najbliższych meczach. Legia w tych spotkaniach zmierzy się z Miedzią Legnica u siebie, na wyjeździe z Arką Gdynia, a następnie z Rakowem Częstochowa w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski. 

Sa Pinto ma ważny kontrakt z klubem do czerwca 2021 roku, więc jego zwolnienie kosztowało by klub sporo pieniędzy.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.