Stal Stalowa Wola rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny w 3 lidze gr. IV. Zespół wczoraj odbył pierwszy trening, a klub poinformował o pierwszych ruchach kadrowych. Przy Hutniczej 10A dłużej grać nie będą Rafał Surmiak oraz Oliwier Pilch.


Rafał Surmiak oraz Oliwier Pilch rozwiązali umowy ze Stalą Stalowa Wola. Obaj zawodnicy do ekipy zielono-czarnych dołączyli przed rundą jesienną sezonu 2020/21. 18-letni Pilch w Stalówce rozegrał trzy mecze ligowe oraz jeden pucharowy, natomiast 24-letni Surmiak uzbierał 12 spotkań ligowych oraz dwa w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Ponadto drużynę opuścił Piotr Zmorzyński, który został piłkarzem Hutnika Kraków.

24-letni Surmiak pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Resovii. Kolejnym krokiem w jego piłkarskiej karierze były przenosiny do Stali Rzeszów. Piłkarz w stolicy województwa podkarpackiego grał do końca sezonu 2013/14, z przerwą na występy w Stali Mielec. Następnie przeniósł się do Włoch, gdzie występował w Potenza FC i ASD Pro San Bonifacio

Rzeszowianin w 2016 roku zdecydował się na powrót do Polski i wiosną tego roku grał w JKS-ie 1909 JarosławGracz niebiesko-czarne barwy reprezentował do końca sezonu 2017/18. W kolejnym natomiast występował już w Sokole SieniawaPilch natomiast jest wychowankiem JKS-u. Kolejnym klubem w jego karierze była Stal Rzeszów, a ponadto grał także w SMS-ie Jarosław.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.