Popularne "Czarne Koszule" w środę odniosły kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. I. Polonia Warszawa pokonała u siebie Sokoła Aleksandrów Łódzki, a jedynego gola zdobył Łukasz Piątek.


Mecz doskonale rozpoczął się dla Polonii Warszawa, która już w 2. minucie objęła prowadzenie, a bramkę zdobył Łukasz Piątek. Sokół Aleksandrów Łódzki ani myślał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Przyjezdni wypracowali sobie przewagę, a "Czarne Koszule" skupiły się na bronieniu korzystnego rezultatu. Kibice nie oglądali najlepszego spotkania.

Sokół zaś próbował zaskoczyć Polonię, która jednak skupiła się na grze w defensywie, co całkiem nieźle jej wychodziło. Nie było to wielkie widowisko, choć ekipa z Aleksandrowa Łódzkiego miała swoje okazje, ale żadna z nich nie znalazła drogi bramki. Miejscowi zaś po prostu robili swoje i po końcowym gwizdku cieszyli się bardzo ważnych trzech punktów.


Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 (1-0)

1-0 Łukasz Piątek (2)


Foto: Polonia Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Znawca napisał/a

    Bramka padła w 40-tej sekundzie meczu

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.