Polonia Bytom może dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli, tym razem kandydat do awansu pokonał przed własną publicznością Carine Gubin. Mimo, że spotkanie lepiej rozpoczęło się dla beniaminka, to gospodarze pokazali charakter i zainkasowali kolejny trzy punkty.
Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości, którzy już w 3. minucie wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu. W polu karnym faulowany był jeden z zawodników gości, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Przemysław Haraszkiewicz i strzałem na drugie tempo umieścił piłkę w siatce. Bliski skutecznej interwencji był goalkeeper Polonii, ale zabrakło mi kilku centymetrów.

Po stracie bramki gospodarze szukali wyrównania, lecz brakowało skuteczności a w jednej z sytuacji na przeszkodzie stanął słupek. Wyrównanie przyszło w 27. minucie, akcja prawą stroną boiska. idealnie wrzucona piłka w pole karne i Orest Tkachuk z bliska głową umieścił piłkę w siatce.

Do przerwy rezultat spotkania nie uległ zmianie. Po zmianie stron zarówno jedna jak i druga drużyna miały swoje okazje na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, ostatecznie gdy wszyscy myśleli już, że spotkanie zakończy się podziałem punktów Norbert Radkiewicz w ostatnich sekundach spotkania uderzeniem głową skierował piłkę do siatki.

Polonia Bytom - Carina Gubin 2:1 (1:1)
3' 0:1 Haraszkiewicz (karny)
27' 1:1 Tkachuk
90+4' 2:1 Radkiewicz


Źródło / Foto Polonia Bytom

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.