Stal Stalowa Wola za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformowała o kolejnym rozstaniu. Umowę z klubem z ulicy Hutniczej 10A rozwiązał Piotr Witasik.


Piotr Witasik rozwiązał za porozumieniem stron, umowę z trzecioligową Stalą Stalowa Wola. 28-letni obrońca w minionej rundzie był podstawowym zawodnikiem zielono-czarnych. Piłkarz w barwach "Stalówki" jesienią rozegrał 18 spotkań ligowych oraz zdobył jednego gola. Ponadto w trwających rozgrywkach uzbierał dwa występy w Fortuna Pucharze Polski.

28-letni obrońca do Stali trafił przed sezonem 2019/20. Piłkarz jest wychowankiem GKS-u Bełchatów, gdzie grał do końca sezonu 2016/17. W jego barwach rozgrał 12 spotkań na najwyższym szczeblu ligowym w Polsce. Kolejnym klubem w jego karierze była Siarka Tarnobrzeg, a ponadto występował także w Olimpii Grudziądz.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.