Szykuje się spore osłabienie Lecha Poznań pod koniec czerwca. Aż pięciu zawodników nie przedłuży z klubem kontraktu.

Zawodnikami, którzy nie będą już reprezentować Lecha PoznańMatus Putnocky, Jasmyn Burić, Nikola Vujadinović, Maciej Gajos oraz Łukasz Trałka. Piłkarzom 30 czerwca kończy się kontrakt i dalszą karierę będą spędzać w innym klubie.

Burić występował w poznańskim klubie od wiosny sezonu 2008/09. Zdobył Mistrzostwo Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. Drugim najdłużej występującym zawodnikiem kolejorza jest Trałka. Zawodnik raz świętował Mistrzostwo Polski i również jak Jasmyn dwukrotnie Superpuchar.

Trzema ostatnimi zawodnikami są piłkarze, którzy najkrócej występowali w Lechu. Mowa tu o Gajosie, który reprezentował poznaniaków od sezonu 2015/16. Raz uniósł Superpuchar. Następnie jest Putnocki, który w Kolejorzu znalazł się od 2016 roku. Ostatnim zawodnikiem jest Vujadinović. Czarnogórzec występuje od sezonu 2017/18.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.