Trwa gorący w PGE Stali Mielec, która przygotowuje się do nowego sezonu w PKO Ekstraklasie. Włodarze klubu kompletują kadrę, choć póki co kibice nie mogą mieć powodów do zadowolenia, bowiem ten informuje aktualnie o samych odejściach.


Petteri Forsell w sezonie 2021/22 nie będzie reprezentował barw PGE Stali Mielec. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu z Podkarpacia, wygasająca 30 czerwca umowa 30-letniego Fina nie zostanie przedłużona. Zawodnik w ekipie z Solskiego 1 rozegrał w sumie 28 spotkań, na co złożyło się 26 w PKO Ekstraklasie, w których zdobył jednego gola oraz dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski.

30-latek do zespołu "biało-niebieskich" trafił przed rundą wiosenną sezonu 2020/21. Zawodnik jest wychowankiem Kokkolan Pallo-Veikot. Kolejnym klubem w karierze Fina był Vaasan Palloseura, a ponadto występował także w IFK Mariehamn, Bursasporze Kulubu, Miedzi Legnica, Orebro SK, HJK oraz Koronie Kielce.

To nie koniec ruchów kadrowych w ekipie PGE Stali Mielec. Wcześniej klub poinformował, że w drużynie grać już nie będą Wojciech Błyszko, Damian Pawłowski, Wojciech Lisowski oraz Szymon Stasik. Są też jednak dobre wiadomości dla mieleckich fanów, bowiem umowę przedłużył Damian Primel.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.