Niedobre wieści płyną do nas z Serie A. Paulo Dybala (piłkarz Juventusu Turyn) i Paolo Maldini (dyrektor sportowy AC Milan) są zarażeni koronawirusem COVID-19.

Obydwaj na szczęście czują się dobrze i przechodzą chorobę praktycznie bezobjawowo.

Paulo Dybala jest kolejnym piłkarzem Juventusu Turyn u którego wykryto koronawirusa. COVID-19 zarażona jest także jego partnerka.

Wcześniej koronawirusa wykryto także u innych zawodników Juventusu - Blaise Matuidi, Daniele Rugani. U nich także nie było większych objawów nie licząc lekkiej gorączki. W samym Juventusie kwarantanną objętych jest już ponad 100 osób. Nie dotyczy to Cristiano Ronaldo, który zdecydował się wylecieć z Włoch. W jego ślady poszli także Sami Khedira, Gonzalo Higuain i Miralem Pjanić.

Paolo Maldini natomiast jest pierwszym wypadkiem wykrycia koronawirusa w szatni AC Milanu. Chory jest także jego syn - Daniele (zawodnik pierwszego zespołu).

Wśród piłkarzy Serie A z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa znajduje się także reprezentant Polski Bartosz Bereszyński. On także czuje się dobrze.

Na zdjęciu Paulo Dybala.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.