29-letni napastnik zamienił Lubin na Gliwice i w obecnym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Mistrza Polski. Pochodzący z Sycowa piłkarz podpisał z Piastem dwuletnią umowę.

Patryk Tuszyński podpisał dwuletni kontrakt z Piastem Gliwice. 29-letni napastnik ostatnio bronił barw Zagłębia Lubin, a w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy rozegrał pięć spotkań.

Piłkarz jest wychowankiem Marcinków Kępno, a ponadto w swojej karierze grał także m.in. w Lechii Gdańsk, Jagielloni Białystok czy Caykur Rizespor Kulubu.

To kolejny krok w mojej przygodzie z piłką. Chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony i będę dążył do tego, by obie strony były zadowolone z efektów. W ostatnich tygodniach Piast wykazał się dużą determinacją, a rozmowa z trenerem Fornalikiem przekonała mnie, żeby tutaj trafić – powiedział napastnik w rozmowie z oficjalną portalem klubu piast.gliwice.pl 


Foto:  Piast Gliwice

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.