Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBuk, mają dla Was super ofertę na dobry początek. Zarejestruj się i odbierz darmowy zakład 50 PLN!
PZBuk to nowy gracz na polskim rynku. To jednak podmiot będący własnością firmy Cherry Online Polska wchodzącej w skład grupy zarządzającej m.in. dużym doświadczonym bukmacherem - ComeOn.
 
W związku z tym, że PZBuk został naszym nowym sponsorem na dobry początek możecie odebrać u nich darmowy zakład w wysokości 50 PLN.

Co zrobić, by z niego skorzystać?

1) Zarejestruj się w PZBuk tutaj: załóż darmowe konto w PZBUK
2) Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
3) Zagraj kupon za min. 50 PLN z kursem 1.8 lub większym
4) Zaloguj się ponownie na konto i odbierz darmow zakład - nic nie ryzykujesz!
 
Po spełnieniu warunków oferty powitalnej darmowy zakład pojawi się w zakładce "Darmowe zakłady". Gracz może go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Wygrana z darmowego zakładu nie podlega wymogom obrotu.
 
Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.