Od momentu nowelizacji ustawy hazardowej zakłady wzajemne można zawierać wyłącznie  u legalnych bukmacherów, którzy otrzymali licencję Ministra Finansów. Jednym z nich jest Fuksiarz.pl - oficjalny sponsor LALIGA. Bukmacher działa na rynku od 2021 roku, a jego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski.

Na nowych graczy Fuksiarz.pl czeka bonus powitalny o łącznej wartości 770 zł - w tym zakład bez ryzyka do 500 PLN bez wymaganego obrotu, czy też freebet za pierwszy kupon w aplikacji.

Jakie promocje czekają na Ciebie w Fuksiarz.pl?


Fuksiarz.pl przygotował szereg profitów zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera, możesz liczyć na solidną porcję dodatkowych środków na grę. Wśród dostępnych promocji czeka na Ciebie:
 
 1. Zakład bez ryzyka i obrotu do 500 zł
 2. Freebet 20 zł na mecze LALIGA, który otrzymy dzięki dokonaniu pierwszej wpłaty
 3. Freebet 50 zł za postawienia zakładu w aplikacji mobilnej z minimum 25 zł
 4. Cashback bez limitu na LALIGA do 200 zł

Oferta powitalna Fuksiarz.pl - jak skorzystać?

Chcesz poczuć emocje bez końca w Fuksiarz.pl? Fantastycznie. Poniżej przedstawimy krok po kroku, co powinieneś zrobić, żeby założyć konto i odebrać pakiet powitalny!
 
 • Zarejestruj się z tego LINKU
 • Wpłać min. 50 zł depozytu
 • Postaw swój pierwszy zakład bez ryzyka nawet do 500 zł (stawka minimalna 50 zł, kupon AKO, kurs każdego zdarzenia min. 1.60)
 • W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot 50% postawionych środków z możliwością natychmiastowej wypłaty na konto bankowe
 • Za pierwszą wpłatę otrzymujesz także darmowy zakład 20 zł do wykorzystania na mecze LALIGA
   
Pamiętaj, że przy obstawianiu kolejnych zakładów czeka na Ciebie Cashback bez limitu, a w  aplikacji mobilnej możesz odebrać freebet 50 zł przy zawarciu zakładu o minimalnej wartości 25 zł.
 
Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fuksiarz to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fuksiarz prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie. Graj odpowiedzialnie.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.