Już dziś hit Ekstraklasy, Legia Warszawa – Raków Częstochowa! Z tej okazji mamy dla Wasspecjalną promocję w Fortunie - zakład bez ryzyka o wartości 30 zł. Kupon nie wejdzie? Dostaniesz zwrot stawki!

PROMO: Legia vs Raków bez ryzyka

Czas promocji: sobota, 6 lutego od godz. 12:00 do 20:00
 
W czasie trwania promocji złóż depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego „30legia”, a otrzymasz zakład bez ryzyka na mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa z oferty prematch o wartości 30 zł. Bonus można wykorzystać wyłącznie na kupony zawierające min. 1 zdarzenie związane z meczem Legia Warszawa - Raków Częstochowa z oferty prematch.

Bonus nie wymaga aktywacji – pojawi się na koncie klienta po dokonaniu depozytu z kodem promocyjnym „30legia”.
 
Na kuponie zawierającym zakład bez ryzyka, poza zdarzeniami z meczu Legia – Raków, mogą znajdować się także inne mecze. Zwrot zostanie wypłacony tylko w przypadku gdy kupon zawierający zakład bez ryzyka okaże się przegrany/Ofertą bonusową zostanie objęty tylko pierwszy zawarty kupon spełniający warunki promocji.
 
Szczegółowe informacje jak skorzystać z bonusu znajdziecie pod tym linkiem: Legia vs Raków (30 PLN bez ryzyka)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.