Na wszystkich nowych graczy Fortuny czeka bonus: trzy zakłady bez ryzyka po 100 PLN każdy. Dodatkowo otrzymasz 20 PLN za darmo - wystarczy się zarejestrować.

Odbierz potrójny zakład bez ryzyka na start!

Dla wszystkich nowych graczy Fortuny, legalnego polskiego bukmachera, możesz otrzymać aż trzy zakłady bez ryzyka. Jeżeli przegrasz - Twoj wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 300 PLN (trzy zakłady po 100 PLN).
 
Jak otrzymać bonus? Wystarczy zarejestrować się w Fortunie korzystając z tego linka: ODBIERZ 3 x zakład bez ryzyka
 
Od razu po rejestracji otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł każdy. Musisz je obstawić w ciągu 48 godzin od rejestracji. Porażka danego kuponu = zwrot postawionej kwoty na konto gracza. Nic nie ryzykujesz.

Zakład bez ryzyka x 3 w praktyce

Jak w praktyce wygląda promocja dla nowych graczy 3 x zakład bez ryzyka? To bardzo proste. Twoje pierwsze trzy zawarte kupony (z maksymalną stawką do 100 zł) zostaną objęte zakładem bez ryzyka.

Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolną kwotę, a jeśli nie trafisz -  otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. Zakłady muszą być rozliczone w ciągu 7 dni.

Przykład:

Stawiasz pierwszy kupon za maksymalnie 100 zł:
 
  1. W przypadku wygranej - na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie
  2. W przypadku przegranej - stawka za którą postawiłeś kupon (do kwoty 100 zł) wraca na Twoje konto gracza

Dodatkowe 20 PLN za rejestrację

To jednak nie koniec bonusów dla nowych graczy Fortuny. Jeżeli tylko zdecydujesz się dokonać pełnej rejestracji konta - automatycznie otrzymasz 20 PLN na grę, w posta 2800 punktów lojalnościowych FKP, które możesz wymienić na zakłady sportowe.
 
Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto główne. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.
 
 
Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Fortuna prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.