Z nową promocją wystartował PZBUK, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Dostajesz 150% bonusu od pierwszego depozytu - aż do 500 zł!
Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBUK to legalny polski bukmacher związany z dużą i doświadczoną w branży bukmacherskiej firmą ComeOn. Na naszym rynku PZBUK zarządzany jest przez spółkę Cherry Online Polska.
 
To jednak podmiot będący własnością firmy Cherry Online Polska wchodzącej w skład grupy zarządzającej m.in. dużym doświadczonym bukmacherem - ComeOn. 
 
Tutaj obstawiać możecie zgodnie z polskim prawem - przy okazji wspierając także nas, bo PZBUK jest jednym ze sponsorów naszego serwisu.
 
Dla wszystkich nowych graczy PZBUK ma świetną ofertę powitalną - bonus 150% od pierwszej wpłaty! Takim sposobem możecie zyskać nawet 500 zł!
 
PZBUK uruchomił niedawno nową, ulepszoną stronę internetową dzięki czemu obstawianie zakładów sportowych będzie łatwiejsze! Niedługo gotowa PZBUK zagości zarówno na urządzenia Apple jak i z systemem Android.

Co zrobić, by skorzystać z darmowego zakładu w PZBUK?

1) Załóż konto w PZBUK klikając tutaj: DARMOWE KONTO W PZBUK
2) Dokonaj depozytu w kwocie min. 100 PLN i aktywuj bonus podczas depozytu
3) Otrzymasz 150% bonusu, a więc wpłacając 100 zł dostaniesz 250 zł na grę
4) Maksymalna kwota bonusu, który możesz otrzymać to 500 zł (od kwoty 200 zł)
 
Szczegółowy regulamin oferty powitalnej znajdziecie na stronie PZBUK

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.