Mieszkając w Polsce każdy z nas ma kontakt z krajowymi rozgrywkami piłkarskimi. Nie ma w tym nic dziwnego , bo media skupiają się głównie na polskich piłkarzach i klubach z Ekstraklasy. Sympatyzujemy też z drużynami reprezentującymi miasta w których mieszkamy lub ich bliskich okolic.

Wiele osób uważa się za prawdziwych specjalistów w tej dyscyplinie sportu, bo w końcu piłka nożna to nasz sport narodowy. Strony bukmacherskie od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce największą uwagę poświęciły właśnie polskim ligom, udostępniły na te zdarzenia ogromną ilość rynków i zakładów specjalnych. Czy jednak obstawianie naszych rodzimych lig jest łatwe?

Początkujący typerzy często nie zdają sobie sprawy z podstawowych błędów, które popełniają i z tego też powodu ich gra nie przynosi oczekiwanych wyników. W tym artykule znajdują się niezbędne wskazówki, które pozwolą lepiej zrozumieć zasady obstawiania polskich lig piłkarskich.

Przed rozpoczęciem przygody z obstawianiem Ekstraklasy i niższych lig polskich należy:

  1. Wybrać odpowiedniego bukmachera –  zwykle skupiają się oni na różnych dyscyplinach sportowych, należy wybrać takiego, który oferuje najwięcej rynków na polskie ligi i umożliwia obstawianie także pozostałych poza Ekstraklasą. Im więcej dostępnych opcji, tym więcej szans na stworzenie dobrego kuponu. Pamiętajmy jednak o wyborze bukmachera, który posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.
  2. Zapoznać się z bonusami oferowanymi przez strony bukmacherskie – atrakcyjne bonusy oferowane przez bukmachera, pozwalają na spróbowanie swoich sił w bukmacherce bez ryzyka dużych kwot pieniędzy.
  3. Odnaleźć najwyższe kursy bukmacherskie na polskie ligi – wahania pomiędzy bukmacherami nie są zwykle bardzo duże, ale warto nie wybierać tych stron bukmacherskich, które oferują najniższe spośród konkurencji.
  4. Odłożyć na bok wszelkie klubowe sympatie – to największy grzech początkujących typerów, zbyt często kierują się kibicowskim sercem zamiast logicznym, analitycznym myśleniem. Jeżeli w grę wchodzą nasze prawdziwe pieniądze to nie można kierować się emocjami lub myśleniem życzeniowym.
  5. Szczegółowo analizować wybrane mecze – nie wystarczy wiedza o tym, kto zajmuje które miejsce w tabeli. Warto zapoznać się z historią ostatnich bezpośrednich spotkań między danymi drużynami. Poza tym ważna jest również analiza składów, kontuzji i ewentualnych absencji. Oglądanie meczów danej drużyny i szczegółowa ocena aktualnej formy może okazać się kluczem do sukcesu.
  6. Pamiętać o dużej losowości wyników w polskich ligach – zarówno w Ekstraklasie, 1, 2, 3 czy 4 lidze dochodzi do wielu niespodzianek i są one częstsze niż w pozostałych ligach europejskich.
  7. Zdobywać jak najwięcej informacji – należy oglądać studia przedmeczowe i pomeczowe – ewentualnie konferencje prasowe oraz komentarze trenerów i zawodników, analizować opinie ekspertów, śledzić blogi prawdziwy speców od polskich lig. Każda dodatkowa informacja przybliża nas do sukcesu.

Na podstawie powyższych wskazówek doskonale widać, że obstawianie polskich lig nie różni się znacząco od obstawiania innych dyscyplin sportowych. Wbrew pozorom jest jeszcze trudniejsze i nieprzewidywalne. Najważniejsze aby pamiętać, że kibicowanie i sympatie klubowe należy stanowczo porzucić obstawiając prawdziwe pieniądze na stronie bukmacherskiej.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.