Radunia Stężyca zakontraktowała czterech nowych zawodników. Do drugoligowca dołączyli: Tomasz Dejewski, Andrzej Kaszuba, Przemysław Kita, Jonatan Straus.

Andrzej Kaszuba powraca do drużyny po trzyletniej przerwie. 27-latek jest wychowankiem Lechii Gdańsk, występował w zielono-żółto-niebieskich barwach w latach 2017-19. Ostatnie trzy sezony spędził w KKS-ie Kalisz. W minionym sezonie wystąpił w 16 spotkaniach.

Jonatan Straus występuje na pozycji obrońcy. 27-latek ma na swoich koncie spore doświadczenie, występował przez 6 sezonów w Ekstraklasie w barwach Jagielloni Białystok oraz Sandecji Nowy Sącz. Ostatnie 2,5 roku defensor spędził w I-ligowym Stomilu Olsztyn.

Tomasz Dejewski jest wychowankiem Olimpii Grudziądz, ale jako junior występował w drużynie Lecha Poznań. Dejewski ma na swoim koncie 13 występów w Ekstraklasie w barwach Kolejorza. Ostatnio reprezentował barwy Widzewa Łódź, w barwach którego wystąpił w 16 spotkaniach.

Przemysław Kita jest klubowym kolegą Dejewskiego, 28-letni napastnik jest wychowankiem Włókniarza Pabianice. W Ekstraklasie debiutował już 10 lat temu w barwach ŁKS-u Łódź, następnie grał w Cracovii. Oprócz tego reprezentował barwy Znicza Pruszków, Warty Poznań i Olimpii Grudziądz. 

Foto: Radunia Stężyca

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.