Na brak emocji kibice Wisły Sandomierz w ostatnim czasie nie mogli narzekać. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że "niebiesko-biało-czerwoni" nie przystąpią do 3 ligi gr. IV. Jak się okazuje, to już nieaktualne.


W piątek nastąpił nagły zwrot akcji w sprawie Wisły Sandomierz. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że klub nie przystąpi do rozgrywek 3 ligi gr. IV, co zaczęło rodzić spekulacje, kto zajmie jej miejsce. Jak się okazuje, to wszystko jest już nieaktualne, a "niebiesko-biało-czerwoni" ostatecznie jednak wystartują w lidze. -Zapadła jednogłośna decyzja o przystąpieniu do rozgrywek 3 ligi w nadchodzącym sezonie 2021/2022 - czytamy na facebooku Sandomierskiego Klubu Sportowego.

Klub wydał także oświadczenie, którego treść prezentujemy poniżej.

OFICJALNIE

W dniu dzisiejszym na Walnym Zebraniu przy obecności i zapewnieniu Pana Posła Marka Kwitka, obecnych na spotkaniu Radnych  Sandomierza oraz Pana Wiceburmistrza Pana Janusza Stasiaka, który przedstawił jasne stanowisko  Pana Burmistrza  Marcina Marca odnośnie wsparcia SKS Wisła zapadła jednogłośna decyzja o przystąpieniu do rozgrywek 3 ligi w nadchodzącym sezonie 2021/2022. 

Gramy. 

Cała Wisła zawsze razem


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.