Podopieczni Roberta Góralczyka zwycięstwem zakończyli sezon, choć spodziewali się po nim więcej, a plany dotyczące awansu do 2 ligi muszą po raz kolejny odłożyć na kolejny sezon. 

Piłkarze Wiślan Jaśkowice grali z nożem na gardle, bowiem w środę przegrali ważny mecz i aby chcąc się utrzymać musieli wygrać w Zamościu. Od początku spotkania piłkarze Wojciecha Ankowskiego ruszyli ataku i przyniosło to oczekiwany skutek, bowiem w 25. minucie wyszli na prowadzenie, a do siatki trafił Marcin Kołton dając radość swojej drużynie.

Radość Wiślan nie trwała zbyt długo, a chwilę później był już remis, gdy wyrównującego gola zdobył Michał Paluch. Ten sam piłkarz po chwili dał prowadzenie drużynie Motoru Lublin i wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Dziewięć minut po zmianie stron wyrównał Michał Morawski dając przyjezdnym nadzieje na ugranie korzystnego rezultatu. Gospodarzy jednak taki stan rzeczy nie zadowalał i Motor szybko ruszył do odrabiania strat.

Sztuka ta udała mu się dziewiętnaście minut później, a Szymon Kamiński cieszył się z gola, który ponownie dał prowadzenie ekipie z Lubelszczyzny

W 79. minucie spotkania do wyrównania doprowadził Krzysztof Szewczyk, a Wiślanie uważnie nasłuchiwali wieści z innych stadionów. Lublinianie okazali się jednak bezlitośni i w samej końcówce Konrad Nowak zdobył decydującą bramkę, przypieczętowując spadek gości do 4 ligi.0-1 Marcin Kołton (25)
1-1 Michał Paluch (27)
2-1 Michał Paluch (30)
2-2 Michał Morawski (54)
3-2 Szymon Kamiński (73)
3-3 Krzysztof Szewczyk (79)
4-3 Konrad Nowak (90)

Motor Lublin: Olszewski – Michota (81. Brzozowski), Cichocki, R. Majewski, Wołos, D. Kamiński, Gałecki, Sz. Kamiński, Bonin, Rak (63. Nowak), Paluch

Sędziował: Tomasz Żołądek (Kielce)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.