W dzisiejszym wydaniu Studia Futbol 2018 Paulina Chylewska oraz Andrzej Strejlau i Cezary Kowalki podsumowują znakomite sobotnie spotkania 1/8 finału Mistrzostw Świata pomiędzy Francją i Argentyną oraz Urugwajem i Portugalią.

W dzisiejszym wydaniu Studia Futbol 2018 Paulina Chylewska oraz Andrzej Strejlau i Cezary Kowalski podsumowują znakomite sobotnie spotkania 1/8 finału Mistrzostw Świata pomiędzy Francją i Argentyną oraz Urugwajem i Portugalią.

Eksperci przyjrzeli się również niedzielnym, wewnątrzeuropejskim pojedynkom na Mundialu. Kto ma większe szanse na awans do ćwierćfinału? Czy Rosja i Danią są w stanie zaskoczyć faworyzowaną Hiszpanie i Chorwację? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Z okazji Mistrzostw Świata w Rosji Fortuna, legalny polski bukmacher, przygotował dla Was trzy wyjątkowe oferty - bonus 400 zł od pierwszej wpłaty, zakłady 150 zł bez ryzyka i 10 zł za darmo bez depozytu.

Sprawdźcie tutaj: odbierz bonus w Fortunie

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.