Nowym zawodnikiem Lecha Poznań został bramkarz Mickey van der Hart. Holender podpisał z Kolejorzem trzyletnią umowę z opcją przedłużenia.

24-letni Mickey van der Hart rozpoczął swoją karierę w Ajaxie Amsterdam. Przeszedł tam wszystkie szczeble juniorskie i zawitał następnie do seniorskiego zespołu. Mimo wszystko rozegrał w nim tylko jedno spotkanie. Miało to miejsce w meczu Pucharu Holandii gdzie półfinalista Ligi Mistrzów podejmował zespół ASWH. Po sezonie 2013/14 został wypożyczony do Go Ahead Eagles. Wtedy po raz pierwszy zaprezentował się w Eredivisie. Rozegrał w tym zespole 22 spotkania zachowując czyste konto w pięciu meczach.

Następnie po sezonie dołączył do drużyny PEC Zwolle. Barwy tego klubu reprezentował przez trzy ostatnie sezony. Dziś został zawodnikiem Lecha Poznań, którego będzie reprezentował przez trzy najbliższe lata. Jest to pierwszy pozyskany zawodnik Kolejorza przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego, który rozpocznie się 19 czerwca.

fot. Lech Poznań.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.