Rozwiazały sie wątpliwości związane z karierą Michała Pazdana. Reprezentant Polski i zawodnik Legii Warszawa będzię grał w MKE Ankaragucu.  

Rozwiazały sie wątpliwości związane z karierą Michała Pazdana. Reprezentant Polski i zawodnik Legii Warszawa będzię grał w MKE Ankaragucu.

Michał Pazdan na Mistrzostwach Europy błyszczał formą, ale później miał problemy z powrotem do optymalnej dyspozycj. W tym momencie także nie przekonuje do siebie nowego szkoleniowca Legii - Ricardo Sa Pinto. Jak przyznaje chce jeszcze pograć w piłkę, więc zdecydował się na przenosiny do tureckiego MKE Ankaragucu.

Ankaragucu zajmuje obecnie 15. lokatę w tureckiej Super Lig (najwyższa klasa rozgrywkowa w Turcji) i nad strefą spadkową ma zaledwie dwa punkty przewagi.

Zawodnikiem tego zespołu jest inny były gracz Legii Warszawa Thibault Moulin. Pazdan z Ankaragucu związał się 1,5 rocznym kontraktem.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.