Jak informują tureckie media Kayserispor zaoferował kontrakt Michałowi Kucharczykowi. Zespół z Turcji obecnie występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju.

Zawodnik Legii Warszawa gra w aktualnym wicemistrzu Polski od dziewięciu lat. Przyszedł do stołecznego klubu ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Przez ten czas rozegrał z "elką" na piersi 349 spotkań z czego strzelił 71 bramek. Aktualnie jest na trzecim miejscu w historycznej tabeli zawodników "wojskowych".

Michałowi Kucharczykowi kontrakt kończy się 30 czerwca tego roku. Dotąd nie doszło do porozumienia z klubem co do przedłużenia owej umowy. Skrzydłowy oprócz Turcji ma również oferty z Hiszpanii oraz Włoch. Mimo wszystko najbardziej możliwe jest to, że piłkarz przejdzie do Kayserisporu. Decyzja o ewentualnym odejściu z Legii zapadnie w ciągu najbliższych dni.

fot. Legia Warszawa Facebook.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.