Michał Kitliński zdecydował się na dołączenie do Stali Stalowa Wola, dla 27-latka jest to powrót do Stalowej Woli, gdzie występował w sezonie 2018/19.

Michał Kitliński jest wychowankiem Stali Rzeszów, w swojej karierze występował Pogoni Siedlce, ROWie Rybnik, Legionovii Legionowo, Garbarni Kraków, Sokole Sieniawa oraz ostatnio w Hutniku Kraków. W Stali Stalowa Wola występował w sezonie 2018/19 na poziomie 2 ligi (27 spotkań i 3 bramki), następnie trafił do włoskiego AC Este 1920, tam wystąpił w 6 spotkaniach w Serie D skąd wrócił do Sokoła Sieniawa. W sezonie 2021/22 był zawodnikiem Hutnika a jego bilans na boiskach eWinner 2 ligi to 32 spotkania i 3 trafienia.

Źródło/Foto: Stal Stalowa Wola

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Kibic 3 ligi napisał/a

    Zycze zeby Stalowka byla jako 1 zespolem z kilku ktorzy sprowadza wieczysta na ziemie. Liga sie nie zaczela aboni ze juz maja awans. Sie zdziwicie.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.