Jak poinformowała oficjalna strona trzecioligowej Stali Stalowa Wola, Michał Fidziukiewicz rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron. Zawodnik w rundzie jesiennej był czołową postacią ekipy z Hutniczej 10A.


Michał Fidziukiewicz rozwiązał za porozumieniem stron, umowę z trzecioligową Stalą Stalowa Wola. 29-letni napastnik tym samym opuszcza klub z hutniczego miasta po półtorej roku gry. Popularny "Fidziu" w rundzie jesiennej, w zielono-czarnych barwach rozegrał 20 spotkań ligowych, w których aż 18 razy pokonywał golkipera rywali. Snajper także na swoim koncie ma także dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski, w których zdobył jednego gola. 

Zawodnik do Stalówki przyszedł z Olimpii Elbląg. Były już gracz zielono-czarnych w przeszłości grał także w GKS-ie Tychy, Zagłębiu Sosnowiec, Gryfie Wejherowo, Ruchu Wysokie Mazowieckie oraz w belgijskim Koninklijke Bocholter VV.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.