Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przychyliła się do wniosku łódzkiego klubu i wyraziła zgodę na to, że mecze biało-czerwono-białych w sezonach 2019/20 i 2020/21 odbywać się będą bez udziału kibiców gości.


Kibice drużyny gości nie będą mieli możliwości zobaczenia gry swoich ulubieńców na meczach ŁKS-u Łódź. Ma to związek z planowaną rozbudową stadionu łodzian. 


Poniżej pełny komunikat klubu.

Brak zorganizowanych grup kibiców gości w bieżących rozgrywkach oraz kolejnych jest konsekwencją rozpoczynającej się właśnie rozbudowy obiektu, na którym swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają piłkarze ŁKS-u. W związku z trwającym już odgrodzeniem wyznaczonego terenu budowy, zmianą ciągu komunikacyjnego prowadzącego do trybuny głównej i planowanym wkrótce pojawieniem się ciężkiego sprzętu budowlanego nie ma technicznej możliwości, aby na meczach z udziałem „Rycerzy Wiosny” pojawiali się sympatycy drużyn przyjezdnych. 

Mamy nadzieję, że prace związane z długo oczekiwaną rozbudową obiektu dla piłkarzy ŁKS-u przebiegać będą zgodnie z harmonogramem i jak najszybciej kibice drużyn przyjezdnych znów będą mogli w komfortowych warunkach oglądać mecze swoich ulubieńców na nowoczesnym stadionie przy al. Unii w Łodzi.


Foto: Natalia Zdziebczyńska/plasterlodzki.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.