Spekulacje z ostatnich dni odnośnie przenosin Macieja Jankowskiego ze Stali Mielec do czwartoligowej Wieczystej Kraków znalazły potwierdzenie. 32-latek został zaprezentowany jako nowy zawodnik krakowskiego klubu.

Przygotowania do rundy wiosennej Wieczystej Kraków trwają w najlepsze. Zarząd klubu nie próżnuje, a do zespołu Franciszka Smudy dołączył kolejny doświadczony zawodnik. Maciej Jankowski podpisał z krakowskim klubem dwu i pół letni kontrakt.

W ostatnim czasie 32-letni napastnik związany był ze Stalą Mielec. W rundzie jesiennej wystąpił w dwunastu spotkaniach PKO Ekstraklasy a łącznie na swoim koncie ma ponad trzysta występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, w których zdobył 63 bramki.

Jankowski dołączył do zespołu lidera 4 ligi małopolskiej zachodniej, który jak widać celuje bardzo wysoko. W rundzie wiosennej będzie występował na małopolskich boiskach z innymi znanymi zawodnikami jak Sławomi Peszko czy Radosław Majewski.

Źródło / Foto: Wieczysta Kraków

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.