Łukasz Sierpina zdecydował się kontynuować karierę w innym miejscu. 33-letni pomocnik w nadchodzącym sezonie występował będzie w Koronie Kielce, do której wraca po pięciu latach.


Łukasz Sierpina w sezonie 2021/22 nie będzie reprezentował barw Podbeskidzia Bielsko-Biała, które spadło z PKO Ekstraklasy. 33-latek został nowym zawodnikiem Korony Kielce, która aktualnie występuje w Fortuna 1 lidze. Pomocnik z ekipą z województwa świętokrzyskiego związał się umową do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Nowy nabytek "złocisto-krwistych" w minionym sezonie, rozegrał 22 mecze w PKO Ekstraklasie oraz dołożył dwa spotkania w Fortuna Pucharze Polski. Zawodnik w zespole "Górali" występował przez pięć ostatnich lat. Ponadto w karierze był także związany z Czarnymi Rokitki, Prochowiczanką Prochowice, Górnikiem Polkowice oraz Dolcanem Ząbki.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.