W 26. kolejce Fortuna 1 lidze ŁKS Łódź zwyciężył nad Podbeskidziem Bielsko-Biała 3-0. Bramki dla łódzkiego klubu zdobyli Patryk Bryła, Bartłomiej Kalinkowski oraz Rafał Kujawa.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy, którzy od początku chcieli zaznaczyć swoją dominacje. ŁKS Łódź był zdeterminowany by zwyciężyć w tym spotkaniu bowiem marzy im się powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Bryła w 19. minucie meczu.

Drugie trafienie padło na osiem minut przed końcem pierwszej połowy. Zdobywcą okazał się być Bartłomiej Kalinowski. ŁKS kompletnie zdominowało drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała wygrywając po pierwszej połowie 2-0.

W drugiej odsłonie gospodarze nie mieli zamiaru się zatrzymywać. Wciąż szukali sytuacji bramkowych co zapowiadało kolejne trafienie z ich strony. Zawodnicy Podbeskidzia próbowali powstrzymać i zagrozić swoim rywalom, lecz nic nie potrafili pozytywnego zdziałać.

W 59. minucie ŁKS prowadziło już 3-0. Autorem bramki okazał się być Rafał Kujawa. Po tym trafieniu wszyscy na stadionie wiedzieli do kogo powędrują trzy oczka. ŁKS zwyciężyło z Podbeskidziem 3-0.

ŁKS ŁÓDŹ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3-0 (2-0)

1-0 Patryk Bryła (19.)

2-0 Bartłomiej Kalinowski (42.)

3-0 Rafał Kujawa (59.)

ŁKS Łódź: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak, Ramirez, Kalinowski, Piątek (82. Łuczak), Bielak, Bryła (73. Wolski), Kujawa (61. Sekulski)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Fabisiak - Jaroch, Wiktorski, Jończyk, Oleksy, Rakowski (58. Mystkowski), Guga, Płacheta, Gandara, Sierpina (61. Kostrzo), Sabala (70. Roginić)

Żółte Kartki: Sobociński - Jaroch, Jonczyk, Gandara. Sędzia: Mateusz Złotnicki. Widzów: 4984