Gorąco zapraszamy na konferencję trenerów w ramach turnieju Sambor Youth Cup & Conference. Konferencja pt "Współczesne trendy w szkoleniu piłkarskim" odbędzie się w dniu 10.08.2018 w Gdańsku na stadionie Traugutta 29.

Gorąco zapraszamy na konferencję trenerów w ramach turnieju Sambor Youth Cup & Conference. Konferencja pt "Współczesne trendy w szkoleniu piłkarskim" odbędzie się w dniu 10.08.2018 w Gdańsku na stadionie Traugutta 29.

KROK 1

Wejść na stronę www.pzpn.pl, w zakładce PZPN 24 aplikować na konferencję

KROK 2

Wejść na stronę www.samboryouthcup.com , kliknąć zakładkę kup bilet i postępować zgodnie z instrukcją dotyczącą opłaty za konferencję

KROK 3

Wydrukować bilet i przedstawić go (może być w formie elektronicznej - potwierdzenie na smartphone) odpowiednim służbom przed wejściem na konferencję

KROK 4

Potwierdzić dwukrotnie własnoręcznym podpisem swoje uczestnictwo w konferencji na Liście Uczestników Konferencji Metodycznej dla Trenerów (Lista będzie wystawiana podczas trwania konferencji)

NIE CZEKAJ! Promocyjna cena na konferencję trenerów kończy się 20.07.2018 23:59

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.