Leszek Ojrzyńśki w Arce Gdynia pracował od 10 kwietnia 2017 roku. W tym czasie dwukrotnie wprowadził Arkę do finału Pucharu Polski, w 2017 zdobył Puchar oraz Superpuchar Polski pokonując odpowiednio Lecha Poznań i Legię Warszawa.

W obecnym sezonie Arce nie udało się sięgnąć po to trofeum. Drużyna z Gdańska przegrała w finale Pucharu Polski z Legią Warszawa. W obecnym sezonie LOTTO Ekstraklasy Arce niewiele zabrakło aby zakwailifkować się do grupy mistrzowskiej. Przed ostatnią kolejką prowadzona przez trenera Ojrzyńskiego Arka zajmuje 11, niezagrożoną spadkiem, pozycje w lidze.

Łączny bilans Ojrzyńskiego z Arką to 19 zwycięstw, 15 remisów oraz 22 porażi. 74-74 w bramkach. Może on jeszcze ten bilans poprawić bo poprawdzi drużynę z Gdyni jeszcze w ostatniej kolejce w meczu ze Śląskiem Wrocław.

Mówi się o zainteresowaniu włodarzy Arki szkoleniowcem pierwszoligowej Stali Mielec - Zbigniewem Smółką. Jeśli Stal nie awansuje do LOTTO Ekstraklasy to najprawdopodobniej właśnie on będzie następcą Ojrzyńskiego.


kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.