Występująca w PKO Ekstraklasie Lechia Gdańsk ogłosiła plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół w planach ma trzy gry kontrolne oraz treningi na własnych obiektach.


Lechia Gdańsk przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpocznie 4 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek. Podopieczni Piotra Stokowca zajęcia zaczną badaniami, a następnie czeka ich trening indywidualny. Dzień później natomiast, odbędą się badania krwi i testy wytrzymałościowe. 6 stycznia zaś, przeprowadzone zostaną testy wydolnościowe. Co jeszcze czeka piłkarzy biało-zielonych w najbliższych dniach? Zespół na 9 stycznia zaplanowaną ma grę wewnętrzną, a ponadto rozegra trzy mecze sparingowe. 

Lechia przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Pierwsza potyczka towarzyska odbędzie się 15 stycznia, a drużyna zmierzy się z drugoligowym Sokołem Ostróda. Gdańszczanie ponadto zagrają także z Wartą Poznań oraz Wisłą Płock. Biało-zieloni do ligowej rywalizacji w PKO Ekstraklasie wrócą 30 stycznia, a na inaugurację piłkarskiej wiosny zagrają u siebie z Jagiellonią Białystok. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Energa Gdańsk, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 17:30.

Plan przygotowań Lechii Gdańsk: 

4 stycznia - badania i trening indywidualny 

5 stycznia - badania krwi i testy szybkościowe 

6 stycznia - testy wydolnościowe 

9 stycznia - gra wewnętrzna 

15 stycznia - sparing z Sokołem Ostróda 

19 stycznia - sparing z Wartą Poznań 

22 stycznia - sparing z Wisłą Płock


Foto: Patryk Górecki

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.