Wszyscy gracze i czujni obserwatorzy nowoczesnych technologii komputerowych bacznie obserwują rynek gier dedykowanych na komputery osobiste, a także na konsole lub dedykowane dla rzeczywistości wirtualnej. Z uwagą obserwujemy więc rynek i czekamy na te tytuły, które wydają się narobić najwięcej szumu.


Co ma kluczowe znaczenie w przypadku zainteresowania konsumentów? Z pewnością będzie to bardzo innowacyjna grafika oraz fabuła. Scenariusz, ale także ciekawa rozgrywka i możliwości poruszania się postacią po wirtualnym świecie mają kluczowe znaczenie.

Czasem po prostu nie wystarcza nam darmowe gry hazardowe i chcemy przeżyć jakąś interesującą przygodę. Okazuje się, że szukamy także gier coraz bardziej kontrowersyjnych. Mogą to być gry dla dorosłych, które będą zawierały sceny seksu, a także przemocy. Coraz częściej do gier podchodzi się jak do filmów hollywoodzkich, które są odzwierciedleniem pop kultury. Jest to oczywiście bezpieczne, jeżeli będzie racjonalnie dawkowane.

Gry, które Robią Wrażenie

Na pewno grą, która bardzo mocno namieszała w branży producentów, ale także zachwyciła wszystkich graczy, był tytuł The Last of Us. Nie bez powodu wszyscy, więc oczekują na wydanie drugiej części tej niesamowitej historii. Wszystko wskazuje na to, że firma Naughty Dog nas nie zawiedzie.

Fabuła jest wyjątkowa i przypomina bardzo ambitne filmy z gatunku dreszczowców w stylu postapokaliptycznym. Są osoby, które narzekają na to, że w najnowszej wersji będzie brak trybu wieloosobowego, który został doceniony przez wielu graczy, ale warstwa audiowizualna zrekompensuje te braki. Grafika wygląda po prostu przepięknie, a innowacyjny sposób została rozwiązana sama rozgrywka. Sztuczna inteligencja została ulepszona i dodano kilka dodatkowych funkcji takich jak chowanie się pod samochodami. Wiele osób twierdzi, że w bieżącym roku właśnie głównie oczekuje na ten tytuł, który na pewno zagwarantuje wiele nieprzespanych nocy.

Cyberpunk 2077, czyli Keanu Reeves w Roli Głównej

Ekstremalnych przeżyć możemy się spodziewać na pewno po najnowszym wydawnictwie polskiej firmy CD Projekt RED. Okazuje się, że sukces Wiedźmina może być powtórzony i tego spodziewają się zarówno krytycy branży, jak również sami gracze na całym świecie.

Gra Cyberpunk 2077 ma być innowacyjna zarówno, jeśli chodzi o opowiedzianą historię, ale także po grafikę oraz bardzo rozbudowany świat. Akcja gry rozgrywa się w futurystycznym świecie, a główną postacią jest Silverhand, któremu swojego wizerunku użyczył aktor Keanu Reeves.

Pierwsze recenzje gry informują o tym, że to będzie rzeczywiście świetna gra typu FPS, ale także z różnymi mechanikami w rodzaju RPG. Wg statystyk wielu klientów już dawno zamówiło tę grę i oczekuje na premierę. Wystarczy zapoznać się z udostępnionym w internecie 15-minutowym gameplayem, aby zdecydować się na zakup.

Klasyczna Rozwałka dzięki Doom Eternal!

Doom Eternal to oczywiście klasyk wśród gier polegających na rozwalaniu wszystkiego, co tylko nawinie nam się pod rękę i jest w zasięgu wzroku. Wielu graczy było zaskoczonych, że wersja gry z 2016 roku się udała, ale jak widać, jeżeli za produkcję biorą się rzeczywiście bardzo dobre firmy, to nie może być inaczej. Najnowsze wydanie tej gry to przede wszystkim różnorodność, ponieważ będziemy mogli odwiedzać różne planety i wymiary. Producenci skoncentrowali się na:

  • mechanice
  • fabule
  • grafice.
W warstwie wizualnej gra będzie się prezentować rzeczywiście obłędnie, a krew będzie chlapać na wszystkie strony. Poza tym wrażenie na fanach zrobi także świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Dobrą wiadomością jest to, że oprócz kampanii fabularnej w trybie jednoosobowym będziemy mieli także dostępne 2 tryby multiplayer.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.