Beniaminek 3 ligi gr. IV zaprezentował dokładny plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół KS-u Wiązownica, bo o o nim mowa, w zimie zagra sześć meczów kontrolnych. Podopieczni Jacka Piszczka na pierwszych zajęciach spotkają się 11 stycznia.


KS Wiązownica zaprezentował plan przygotowań do piłkarskiej wiosny. Zespół na pierwszych zajęciach spotka się w najbliższy poniedziałek, czyli 11 stycznia. Beniaminek 3 ligi gr. IV w planach ma sześć gier kontrolnych. Podopieczni Jacka Piszczka pierwszą rozegrają już 16 stycznia, a rywalem będzie Wisłoka Dębica. Cztery dni później zaś, czerwono-białych czeka potyczka z Wisłą Kraków, która występuje w Centralnej Lidze Juniorów.

Opiekun beniaminka z Wiązownicy urozmaicił swoim podopiecznym rywali, bowiem w planach jest także mecz z Apklan Resovią, która aktualnie rywalizuje w Fortuna 1 lidze. Ponadto zespół zmierzy się także z ligowymi rywalami, a mianowicie ze Stalą Stalowa Wola oraz Wólczanką Wólka Pełkińska. Starcie z ekipą czarno-czerwonych zakończy sparingowy maraton, a spotkanie odbędzie się 20 lutego.

Plan sparingów KS-u Wiązownica:

11 stycznia - pierwszy trening

16 stycznia - Wisłoka Dębica

20 stycznia - Wisła Kraków (CLJ) 

30 stycznia - Stal Stalowa Wola

6 luty - Tomasovia Tomaszów Lubelski

13 luty - Apklan Resovia

20 luty - Wólczanka Wólka Pełkińska

28 luty - wznowienie sezonu


Foto: KS Wiązownica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.