Konstantin Vassiljev, który w 2016 był gwiazdą Ekstraklasy za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Piastem Gliwice. 

Konstantin Vassiljev w sezonie 2016/17 przez tygodnik "Piłka Nożna" został wybrany najlepszym piłkarzem Ekstraklasy. Grał wtedy w Jagiellonii Białystok i zdobył 13 bramek i 14 asyst. Mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Vassiljev zrobił jednak inaczej i wrócił do Piasta w czerwcu 2017. W poprzednim sezonie nie było źle, bo 34-letni piłkarz wystąpił 23 meczach Ekstraklasy i jednym Pucharu Polski. W obecnym sezonie sytuacja Estończyka się skomplikowała, Waldemar Fornalik postanowił nie korzystać z jego usług i nie wystąpił on w żadnym ligowym spotkaniu.

Popularnemu "Kostii" pozostała gra w rezerwach Piasta występujących w... lidze okręgowej. Władze klubu w porozumieniu z samym zawodnikiem zdecydowały się na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.

- Będę trzymał kciuki za drużynę i kolegów z zespołu. W tym sezonie stać ich na bardzo dobry wynik. Wracam na razie do domu do Estonii, a co będzie dalej to zobaczymy - skwitował krótko Vassiljev

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Kiedyś to było... napisał/a

    Kiedyś to był zawodnik!

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.