Dołącz do zabawy, typuj za darmo wyniki meczów, zdobywaj punkty i zgarnij nagrody! Sprawdź szczegóły i zabaw się w typera na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

Skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze już znamy! Czy są jakieś zaskoczenia? Oj tak i to sporo! Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że wszyscy będziemy trzymać kciuki za pomyślny występ biało-czerwonych na Mundialu w Katarze.

Emocji możemy przeżywać jeszcze więcej, biorąc udział w całkowicie darmowym konkursie zorganizowanym przez Probukmacher. Typuj wyniki poszczególnych meczów i zyskuj punkty za poprawne predykcje. Osoby z największą liczbą punktów zostaną nagrodzone!

Nagrody:

1. Oficjalna piłka Mistrzostw Świata
2. Oficjalna koszulka reprezentacji Polski
3. Bonus 250 zł na zakłady bukmacherskieJak wziąć udział w konkursie?


To proste!

  1. Zarejestruj się na stronie konkursu Typer Mundial 2022 za pośrednictwem Google lub Facebook
  2. Wytypuj dokładne wyniki poszczególnych meczów.
  3. Zdobywaj punkty poprzez trafianie wyników końcowych.
  4. Nie zapomnij o typowaniu PO zakończeniu fazy grupowej!
  5. Trzy osoby, które uzyskają największą liczbę punktów, otrzymają nagrody!


Jak sami widzicie, nie ma w tym nic trudnego, a co najważniejsze, nie jest wymagany wkład własny! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za darmo, to uczciwa cena, dlatego konkurs staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzięki temu, jeszcze bardziej będziecie kibicować swoim drużynom i trzymać kciuki za dobry występ naszych Orłów!
Zalecamy porównywać swoje uczucia z opinią ekspertów i sprawdzić typy na MŚ 2022.

Emocje sięgają zenitu, a Mistrzostwa Świata w Katarze są już za rogiem. Nie zwlekajcie, przekażcie informację znajomym, a być może jeszcze Wam podziękują, bo uda im się wdrapać na sam szczyt tabeli. Do dzieła!Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.