Chociaż forBET działa w Polsce od niedawna, już zdążył zdobyć zainteresowanie wielu typerów. Nie byłoby to możliwe bez rozbudowanej oferty oraz – oczywiście – korzystnych bonusów. W końcu kod promocyjny forBET to idealna okazja do pomnożenia swoich zysków z wygranych praktycznie za darmo. Sprawdź, co bukmacher przygotował, aby zatrzymać graczy na dłużej.

Bonus forBET dla nowych graczy

Zazwyczaj gracze mogą liczyć na jeden bonus w nagrodę za zarejestrowanie się w serwisie zakładów wzajemnych i wpłacenie pierwszej kwoty. Niniejsza oferta jest jednak znacznie ciekawsza. Jeśli chodzi o forBET kod bonusowy na powitanie składa się z trzech części składowych.

Pierwsza promocja wymaga jedynie rejestracji poprzez formularz. Dzięki temu typer zyskuje prawo do gry bez podatku przez 14 dni od momentu założenia konta. Dotyczy to jednak wyłącznie kuponów z przynajmniej trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30. Drugi bonus froBET wymaga już pierwszej wpłaty (maksymalnie do 2000 zł). Przy podwójnym obrocie i kuponie AKO o kursie min. 2.50 otrzymuje się aż dwa razy więcej pieniędzy na zakład (100%).

Już dwie pierwsze promocje wydają się wyjątkowo zachęcające, ale bukmacher nie poprzestaje na tym. Trzeci element pakietu uruchamia się przy drugiej wpłacie. W zamian za złożenie zakładu (kupon z trzema lub więcej zdarzeniami oraz kursie min. 1.40) otrzymuje się kod promocyjny forBET MaxiZysk do 200 zł. Dzięki niemu zwiększa się zysk, jeśli zakład okaże się zwycięski.

W związku z powyższym nietrudno uznać, że pakiet powitalny bukmachera zalicza się do najkorzystniejszych z dostępnych na polskim rynku.

Emocjonujący weekend z kodem promocyjnym forBET

Wbrew pozorom oferta wcale nie jest kierowana do tzw. niedzielnych graczy! Promocja Piątek na bogato działa – zgodnie z nazwą – w każdy piątek od północy do 23:59 i może z niej skorzystać każdy zainteresowany. Wystarczy zagrać kuponem za minimum 20 zł (dotyczy to kuponów live, przedmeczowych oraz wirtualnych) z trzema zdarzeniami oraz kursem wynoszącym przynajmniej 1.30. Co zyskuje typer w przypadku wygranej? Aż 14% dodatkowego zysku.

Należy jednak pamiętać, że kod promocyjny forBET Piątek na bogato obejmuje działaniem wyłącznie stacjonarne punkty bukmacherskie. Gracz musi się więc wybrać osobiście do jednego z kilkudziesięciu salonów Forbet rozlokowanych w całej Polsce.

Kody bonusowe forBET dla pasjonatów biegania

Bardzo oryginalną formą nagradzania typerów jest Klub biegacza forBET Runners. Jak uzyskać przywileje związane z członkostwem w grupie? Do tego potrzeba zarejestrować się w serwisie i wpisać kod „Runners”. Po wpłaceniu min. 20 zł na zakład z kursem powyżej 1.50 oraz wysłaniu do organizatorów maila z prośbą o dołączenie, typer uzyskuje dostęp do specjalnie przygotowanych bonusów forBET, kodów zniżkowych oraz pakietów powitalnych. Podzielenie się na grupie Facebookowej zdjęciami z trasy czy wynikami treningów nagradzane jest przez bukmachera m.in. gadżetami.

Jak widać, forBET stworzył naprawdę przemyślaną i zachęcającą do dalszej gry ofertę promocyjną. Z pewnością zatrzyma u siebie każdego zaangażowanego typera.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.