Kluby piłkarskie Ekstraklasy trenują już w pełnych składach przed wznowieniem rozgrywek polskiej ligi. Restart sezonu już 29 maja.

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa kluby polskiej Ekstraklasy powoli wracają do normalności. A przynajmniej do treningów, bo do normalności jeszcze pewnie daleko.

Większość do wznowienia rozgrywek przygotowuje się podczas mini zgrupowań. Piłkarze Piasta Gliwice wybrali Bieszczady, gdzie szlifują formę w tamtejszym Hotelu Arłamów. Raków Częstochowa także wybrał Podkarpacie - do wznowienia ligi gracze z Częstochowy przygotowują się w Woli Chorzelowskiej.

Gracze Arki Gdynia, pod okiem nowego trenera Ireneusza Mamrota, do powrotu ligowych zmagań przygotowywać będą się podczas zgrupowania w Gniewinie.

Pogoń Szczecin natomiast już w przyszłym tygodniu (18-21 maja) czeka krótkie zgrupowanie w Opalenicy. Legia Warszawa daleko wyjeżdżać nie musiała - stołeczny klub kończy dziś pięciodniowe zgrupowanie w Warce.

Sezon w Ekstraklasie zostanie wznowiony już 29 maja. Na początek czekają nas mecze Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin i Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.