Mistrz Polski przedłużył umowę z młodym pomocnikiem. Jak informuje oficjalna strona Legii Warszawa, Kacper Skibicki podpisał nowy kontrakt, który obowiązywał będzie do 30 czerwca 2024 roku.


Kacper Skibicki podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. 19-letni zawodnik w rundzie jesiennej obecnego sezonu zadebiutował w pierwszym zespole "Wojskowych". Młodzieżowiec stołecznego klubu wszedł na boisku w meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań i w 67. minucie zdobył swoją premierową bramkę. 

Zawodnik urodzony w Chełmnie łącznie rozegrał trzy spotkania na szczeblu najwyższej klasy rozgrywkowej. Pomocnik jesienią występował także w trzecioligowych rezerwach, gdzie uzbierał osiem meczów i zdobył jednego gola. 19-latek jest wychowankiem Pomowca Kijewo Królewskie. Kolejnym krokiem w jego karierze były przenosiny do Olimpii Grudziądz. Ponadto był także piłkarzem Pogoni Siedlce.

-Ścieżka rozwoju, którą wybraliśmy dla Kacpra, czyli transfer, regularna gra na wypożyczeniu w niższych ligach, powrót do drugiej drużyny i awans do pierwszego zespołu, pokazuje, jak ważna jest cierpliwość i konsekwencja we wprowadzaniu zawodników. Mam nadzieję, że nowy kontrakt Kacpra będzie dla niego dodatkową motywacją do pracy i dalszego udoskonalania swoich umiejętności. Potencjał zawodnika ze wsparciem profesjonalnej kadry trenerskiej w idealnych warunkach do treningu daje dobre prognozy na przyszłość - powiedział na łamach oficjalnej strony, dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.


Foto: Mateusz Kostrzewa/Legia.com

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.