Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski - poinformował serwis ŁączyNasPiłka. 49-latek był selekcjonerem reprezentacji Polski od 12 lipca 2018 roku.


Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, czytamy na stronie ŁączyNasPiłka. 49-latek powyższą funkcję piastował od 12 lipca 2018 roku. Były już opiekun kadry, prowadził ją w 24 spotkaniach. 12 meczów zakończyło się wygraną, w pięciu nastąpił podział punktów, a siedmiokrotnie lepsi byli rywale. W pierwszym spotkaniu pod jego wodzą, 7 września 2018 r., Polacy zremisowali 1-1 z Włochami. Po raz ostatni poprowadził kadrę 18 listopada 2020 r., w meczu Ligi Narodów. Biało-Czerwoni przegrali z Holandią 2-1.

-Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Jak czytamy na stronie ŁączyNasPiłka, w czwartek, 21 stycznia 2021 o godzinie 15:00, po posiedzeniu zarządu PZPN, odbędzie się konferencja prasowa online z udziałem prezesa Zbigniewa Bońka.


Foto: Wikipedia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.