Wisła Sandomierz za pośrednictwem facebooka ogłosiła, że zespół opuszcza Jarosław Piątkowski, jeden z kluczowych zawodników trzecioligowca. Jak czytamy, zdecydowały sprawy pozasportowe.


Jarosław Piątkowski po ponad sześciu latach spędzonych przy Koseły 3a, odchodzi z Wisły Sandomierz. Pomocnik był kluczowym zawodnikiem sandomierskiego klubu, z którym świętował duże sukcesy. 38-latek zespół niebiesko-biało-czerwonych zasilił przed rundą wiosenną sezonu 2013/14. W tym czasie rozegrał 168 meczów, w których strzelił 23 gole oraz zaliczył kilkadziesiąt asyst.

Piłkarz wraz z zespołem Wisły w sezonie 2014/15 wygrał 3 ligę małopolsko-świętokrzyską, co dało przepustkę do baraży o awans do 2 ligi. Tam jednak nieudało się pokonać Radomiaka Radom. Ponadto wraz z ekipą z Sandomierza, dwukrotnie sięgał po tryumf w Pucharze Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, a także w sezonie 2016/17 świętował awans do 3 ligi gr. IV.

38-latek pierwsze kroki stawiał w Klimontowiance Klimontów. Pomocnik przed sezonem 1999/2000 przeniósł się do Siarki Tarnobrzeg. Zawodnik ponadto grał także w Koronie Kielce, ŁKS-ie Łódź, Zagłębiu Sosnowiec, Resovii, Stali Stalowa Wola oraz Karpatach Krosno. Jak informuje oficjalny serwis klubu na facebooku, powodem rozstania z doświadczonym graczem są względy pozasportowe.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.