Jan Bednarek w lidze angielskiej radzi sobie coraz lepiej. Trener Southampton Ralph Hasenhüttl chwali Polaka, a portal "Whoscored.com" wybrał go najlepszym zawodnkiem meczu z Crystal Palace.

Jan Bednarek zagrał kolejny bardzo dobry mecz. W dużej mierze, to dzięki jego dobrej postawie w defensywie, Southampton nie przegrało czterech ostatnich meczów

Wyróżnienie dla młodego Polaka cieszy tym bardziej, że jest to już trzeci raz z rzędu, kiedy "Whoscored.com" wybiera Bednarka najlepszym zawodnkiem meczu. Sztuka ta udała się wcześniej jedynie dwóm piłkarzom: Edenowi Hazardowi oraz Robertowi Snodgrassowi.

Z postawy Polaka bardzo zadowolony jest menadżer Świętych Ralph Hasenhuttl: - Od mojego pierwszego meczu Jan pokazuje wielkie umiejętności. (...) Ma wszystko, co powinien mieć stoper. Wykonał ogromny krok do przodu, rozwinął się, co pomaga też drużynie - powiedział.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.