Jakub Moder, zawodnik Lecha Poznań, ostatnio zbiera bardzo dobre opinie. W niedzielę pomocnik rozegrał całe 90 minut w starciu reprezentacji Polski z Włochami. 21-latek zagrał bardzo dobre spotkanie, a to nie umknęło ekspertom, którzy umieścili go w najlepszej jedenastce kolejki Ligi Narodów.

Jakub Moder trafił do 11-tki kolejki Ligi Narodów, po bardzo udanym występie w reprezentacji Polski przeciwko Włochom. 21-letni pomocnik znalazł się w zacnym gronie, bowiem prócz niego znaleźli się w niej takie gwiazdy jak Sergio Ramos czy Romelo Lukaku

Piłkarz Lecha Poznań, który po sezonie przeniesie się do Brighton & Hove Albion F.C., w meczu przeciwko Italii zanotował siedem udanych wybić, dwa wślizgi i jeden przechwyt. Młody zawodnik zagrał bardzo dobre spotkanie i to dzięki niemu poniekąd, gościom nie udało się zdobyć nawet gola.

Poniżej prezentujemy grafikę 11-tki kolejki Ligi NarodówPoniżej natomiast prezentujemy wywiad z Jakubem Moderem po meczu pucharowym ze Stalą Stalowa Wola. Materiał został zrealizowany przez portal Podkarpacielive, a rozmawiał Maciej Decowski-Niemiec.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.