Czy warto grać w bingo online? Tak, bo jak się okazuje, może być to świetny sposób na zarobienie pieniędzy.

Początki bingo, popularnej dziś gry planszowej bądź hazardowej, sięgają XVI wieku. Jako pierwsi grali w nią Włosi, a przez lata ewoluowała. Dziś dostępna jest w wielu kasynach online i może grać w nią każdy. Oprócz dobrej zabawy można sporo zarobić.

Jeśli chodzi o zasady bingo online - nie różną się one zbytnio od tradycyjnej planszowej wersji. Każdy z graczy zaznacza na planszy do gry wybrane przez siebie liczby. Zwycięża ten, które liczby jako pierwsze zostaną wylosowane.

Gra w bingo jest bardzo prosta i może się jej nauczyć praktycznie każdy w zaledwie kilka minut. Bingo rozwija umysł i uczy spostrzegawczości.

Bingo amerykańskie, australijskie lub brytyjskie

W wersji amerykańskiej karta (plansza) do gry wydrukowana jest na 75 liczb. Na jej szczycie widnieją litery B-I-N-G-O, a pod nimi kolejno zakreśla się wylosowane liczby. W wersji australijskiej i brytyjskiej, a także tej popularnej w pozostałej części Europy, karty mają 90 liczb.

Zwycięzcą jest osoba, która jako pierwsza poprawnie skreśli pięć liczb - czyli będzie miała "bingo". Na każdej karcie znajdują się jednak tylko 24 liczby, wybrane losowo - więc nie każda karta będzie zwycięska. W bingo online na pieniądze gracz, który posiada więcej kart teoretycznie ma większe szanse na  wygraną.

Trzeba jednak pamiętać, że gra w bingo to gra losowa. Zupełnie jak polska ekstraklasa :-) Więc nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kto - i czy w ogóle - wygra. Istnieją tysiące możliwych kombinacji i wzorów bingo.

Na grze w bingo można zarabiać

W grze offline bardzo łatwo przeoczyć zwycięski wzór, więc trzeba być bardzo czujnym. Na szczęście obstawiając online mamy pewność, że system poinformuje nas o wygranej.

Czy bingo jest tylko zabawą czy jednak może być sposobem na zarabianie pieniędzy? Okazuje się, że można na nim zarabiać i wielu ludzi skutecznie to robi.

Grając w bingo online warto kupić więcej niż jedną kartę do gry. To oczywiste, że wtedy zwiększamy możliwość trafieniu pięciu zwycięskich liczb.

Trzeba jednak wyczuć odpowiedni moment i większą liczbę kart we właściwej sesji - to chyba kluczowa zasada zarabiania na bingo. Reszta jest tak na prawdę uzależniona tylko i wyłącznie od szczęścia. Warto jednak mieć jakąś strategię.

Najwyższa wygrana w bingo? Miliony złotych


Gra w bingo jest popularna na całym świecie. Mocno także w Wielkiej Brytanii, gdzie gra w nią naprawdę sporo osób. To właśnie na wyspach brytyjskich padła rekordowa wygrana w historii gry w bingo.  W 2008 roku 53-letnia Walijka Christine Bradfield wygrała w bingo oszałamiającą kwotę 1,1 mln funtów, czyli ponad 5 milionów złotych.

- Była zszokowana. Razem z mężem zainwestowaliśmy tego wieczoru łącznie zaledwie 16 funtów. Mąż zawsze narzekał, że zbyt dużo czasu poświęcam na bingo, ale teraz już przestał to robić - uśmiechała się Christine.

Pomimo rekordowej wygranej Walijka nadal regularnie, dwa razy w tygodniu, gra w bingo. Tak samo jak przez wcześniejsze 11 lat. Ciekawe co dzieje się z nią teraz?

Zastanawiacie się pewnie, jaka jest najwyższa wygrana w grze w bingo w Polsce? Dokładnych danych niestety nie mamy, ale w internecie można znaleźć historię pewnego 34-letniego wtedy warszawianina, który w 1995 roku wygrał ponoć kwotę 10 miliardów złotych (obecnie byłoby to 10 milionów). Potwierdzenie tej historii nie mamy, więc nie damy głowy czy to prawda, ale jedno jest pewne - rozbudza wyobraźnię.

Reasumując - grając w bingo da się wygrywać. Nawet duże pieniądze. Wiadomo, że trzeba traktować to jako zabawę, ale szanse zawsze są. Szczególnie przez internet, gdzie bardzo można grać praktycznie 24 godziny na dobę. Nie trzeba wcale inwestować wiele, by mieć szansę na bardzo duże wygrane.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.