Mówi się, że piłka nożna to królowa sportu. Dlaczego więc tak wielu osobom kiepsko idzie obstawianie wyników meczów? Może dlatego, że zakłady bukmacherskie i piłka nożna to skomplikowane zagadnienie. W poniższym artykule spróbujemy podpowiedzieć Ci, jak typować, aby trafiać kupony.

Czy na pewno chcesz obstawiać zakłady piłkarskie?

Mamy nadzieję, że pytanie postawione w tytule tego rozdziału nikomu nie wyda się głupie. Po prostu naszym zdaniem może się okazać, że obstawianie piłki nożnej w przypadku niektórych osób nie jest najlepszym wyborem.

Dziś można typować scenariusze wydarzeń z niemal każdej konkurencji. Tym bardziej dziwne wydaje się to, że większość kibiców kurczowo trzyma się piłki nożnej. Może warto dać sobie chwilę odpoczynku i spróbować swoich sił w innej dyscyplinie.

W międzyczasie możesz zaglądać na strony z aktualnymi informacjami na temat oferty bukmacherów na piłkę nożną na oszustwo.info/bukmacherzy/pilka-nozna/ — informacje tam publikowane pozwolą Ci zgłębić wiedzę na temat obstawiania futbolu. To z kolei finalnie przełoży się na większą skuteczność, gdy wrócisz do

Zakłady bukmacherskie - piłka nożna: taktyki

W kontekście zakładów, które udostępniają bukmacherzy piłka nożna stanowi najważniejszy element oferty. Dlatego też z tej dyscypliny jest najwięcej zakładów. Dziś odwiedzając stronę firmy bukmacherskiej, można wytypować praktycznie każde zdarzenie, jakie może mieć miejsce na boisku — zawodnik X zostanie sfaulowany, drużyna Y trafi 4 bramki w danym spotkaniu, itd.

Taki urodzaj wiąże się z dodatkowym wyzwaniem, jakim jest umiejętność skutecznego typowania różnego rodzaju zakładów. Jeśli często odwiedzasz strony bukmacherskie, to wiesz, że typowanie wyników podczas zakładów live, a obstawianie zakładu skumulowanego wymaga innego zestawu umiejętności. Skupmy się teraz na wskazówkach, które sprawią, że lepiej będziesz obstawiać zakłady piłkarskie tradycyjne (te, w których typujesz mecze odbywające się w przyszłości).

Zaufaj profesjonalistom

Wchodząc na stronę z zakładami, nie musisz zgrywać przed nikim eksperta. Przyda się tutaj pokora. Najlepiej więc, jeśli będziesz typować scenariusze spotkań zgodnie z przewidywaniami, które przygotowali bukmacherzy na piłkę nożną.

Monitoring własnych typów

Mimo że dziś do każdej informacji możemy niemal natychmiast dotrzeć w internecie, warto prowadzić swoją własną statystykę typów. Takie działanie pozwoli Ci w chwilach niezdecydowania zerknąć do danych z przeszłości — dowiesz się, jak dany klub spisywał się w podobnych spotkaniach do tego, które zamierzasz typować.

Wykorzystywanie przewagi bonusów

Mimo że z konkretnego bonusu najczęściej można skorzystać tylko raz, to zawsze jest on obowiązkowym elementem zwiększającym skuteczność podczas typowania. Uważamy, że polowanie na bonusy bukmacherskie jest jedną z najważniejszych strategii w zakładach piłkarskich.

Gra u wielu bukmacherów

Różnice w wysokości kursów, dostępności bonusów i promocji sprawiają, że ranking najlepszych stron z zakładami stale się zmienia. To, że konkretni bukmacherzy na piłkę mają najlepszą ofertę w danym momencie, nie oznacza, że za dwa miesiące będzie ona wciąż najatrakcyjniejsza. Z tego względu trzeba grać na wielu stronach.

Kalkulacja i opanowanie przed emocjami

Każdy fan piłki nożnej podchodzi emocjonalnie do rozgrywanych na murawie pojedynków. Jeśli do tego gracz typował zakłady bukmacherskie, piłka nożna staje się istnym wulkanem emocji. Zdarza się, że osoby przestają działać racjonalnie — emocje biorą górę, a stąd jest prosta droga do nietrafionego kuponu. Musisz za wszelką cenę unikać sytuacji, w których emocje są głównym czynnikiem decyzyjnym.

Zainteresowanie piłką nożną

Zakłady bukmacherskie i piłka nożna to ściśle ze sobą powiązane zagadnienia. Z reguły jest tak, że gdy ktoś obstawia mecze, to jest jednocześnie fanem futbolu. Pewnie też jesteś taką osobą, z tym że chcąc być skutecznym typerem, musisz jakby trochę więcej interesować się piłką. Pamiętaj, aby regularnie śledzić rozgrywki, które zamierzasz typować. Bez tego — w zasadzie najważniejszego elementu wpływającego na skuteczność — możesz zapomnieć o wysokich wygranych. Nie wystarczy wiedzieć, że Legia czy Lech są pretendentami do tytułu Mistrza Polski.

Bukmacherzy piłka nożna na żywo (wskazówki)

Uważamy, że taktyki dotyczące zakładów na żywo zasługują na odrębny podrozdział. Tego typu wydarzenia obstawia się w zupełnie inny sposób niż tradycyjne zakłady. Tutaj istotna jest znajomość kondycji każdego z występujących na murawie zawodników. Są przecież tacy, którzy grają przez pierwsze minuty spotkania jak prawdziwa lokomotywa jednak z czasem — w drugiej połowie meczu brakuje im sił.

Co więcej, decydując się na zakłady bukmacherskie w piłce nożnej live, musisz bacznie śledzić cały przebieg spotkania — nie warto nawet na chwilę odwracać wzroku. Każde zagranie, wejście wślizgiem może mieć tutaj kluczowe znaczenie dla przebiegu spotkania.

Jeśli chcesz typować zakłady bukmacherskie piłka nożna zawsze pewnie będzie Twoim sportem pierwszego wyboru. Oznacza to, że warto stosować się do powyższych wskazówek. Dzięki nim nie będziesz mieć nigdy poczucia, że masz dość obstawiania futbolu — powyższe rozwiązania pomogły wielu fanom bukmacherki.

Bukmacherzy piłka nożna - co obstawiać?

Przyszła pora, aby zastanowić się, które mecze są warte Twojej uwagi. Można powiedzieć że bukmacherzy na piłkę nożną dbają o to, aby ich oferta w całości zachęcała do postawienia kuponu. Mimo to uważamy, że warto skupić się na najpopularniejszych turniejach.

Oprócz tego, możesz również obstawiać mecze ulubionej drużyny z Twojego miasta. Pewnie całkiem dobrze znasz formę zespołu, więc powinno Ci być z tego względu łatwiej.

Kierując się powyższymi wskazówkami, wizyty u bukmacherów na piłkę nożną powinny dawać Ci sporą radość — w końcu dzięki nim będziesz miał sporą szansę na trafione kupony.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.