Polscy bukmacherzy bez podatku nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Gdy tylko w sieci pojawi się taka promocja, natychmiast znajduje się w centrum uwagi fanów typowania. Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie puszczać “nieopodatkowane” zakłady, ten artykuł na pewno Cię zainteresuje.

Bukmacherzy bez podatku - zasady promocji

Bukmacherzy bez podatku to promocja, która u wielu osób wywołuje spore zdziwienie, niekiedy przechodzące również w irytację. Część osób myśli, że na rynku pojawili się kolejni cwaniacy, którzy patrzą, jak zarobić więcej przez niedozwolone praktyki.

A jak sytuacja wygląda w praktyce? Jeśli u Ciebie również hasło “Polscy bukmacherzy bez podatku” wywołuje zdenerwowanie to sugerujemy ze spokojem czytać dalszą część tekstu. Nie gniewaj się, ale serio uważasz, że renomowane firmy pozwoliłyby sobie na niepłacenie podatku? Przecież to w oczywisty sposób wiązałoby się z ogromną karą nałożoną przez Państwo, która z dużym prawdopodobieństwem zakończyłaby karierę cwanego bukmachera w naszym kraju.

Zapamiętaj więc raz na zawsze: bukmacherzy w Polsce bez podatku tak naprawdę nie istnieją. Jest to forma zachęty wobec graczy polegająca na tym, że to firma płaci do Skarbu Państwa podatek, a nie tak jak w standardowym zakładzie — danina jest ukryta w kwocie kuponu.

Polscy bukmacherzy bez podatku - ile można u nich wygrać

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, ile można zarobić u polskich bukmacherów bez podatku, trzeba najpierw poznać zasady oferowanej przez nich promocji. Taka wiedza da od razu odpowiedź na pytanie, ile dokładnie typer zarabia na obstawieniu dowolnego zakładu bez podatku.

Przyjrzyjmy się cyklowi życia tradycyjnego kuponu (obciążonego podatkiem, który opłaca gracz).

1. Obstawiasz zakład za kwotę 100 zł;
2. Firma bukmacherska od razu tę wartość pomniejsza o kwotę 12 zł — jest to wartość podatku, który wędruje do Skarbu Państwa);
3. Wartość Twojego kuponu wynosi de facto 88 zł (to automatycznie sprawia, że możesz mniej wygrać);

Gdy legalni bukmacherzy bez podatku organizują promocję, wtedy wartość Twojego kuponu wynosi równe 100 zł. W uproszczeniu, wpływa to na 12%-owy wzrost Twojej wygranej.

Dodatkowo, musisz pamiętać, że jeśli Twoja wygrana przekroczy kwotę 2280 zł, to będziesz musiał zapłacić podatek dochodowy do urzędu skarbowego.

Wskazówki do zastosowania podczas gry u bukmacherów bez podatku

Gra na wiele frontów

Miej oczy szeroko otwarte w internecie. Nigdy nie wiesz, który bukmacher i kiedy ogłosi, że wprowadza możliwość typowania zakładów bez podatku. Jeśli mielibyśmy Ci coś doradzić, to pamiętaj, że każda firma jest w stanie zorganizować taką promocję. Jedyne pytanie, to kiedy to się stanie. Niestety tego również my nie wiemy.

Czujne oko na nowości w ofercie

Jeśli widzisz wartość płynącą z oferty bukmacherów bez podatku, musisz się uzbroić w cierpliwość i determinację podczas poszukiwań wymarzonych promocji. Nie zawsze takie promocje są szeroko nagłaśniane. Mimo że firmy przez to tracą, to może się okazać, że nowina do Ciebie nie dotrze.

Typowanie dobrze znanych zespołów

Pewnie nie musimy Ci tłumaczyć, że puszczając kupon na wydarzenia z udziałem nieznanych drużyn możesz sobie zaszkodzić i pogrzebać szansę na zwycięstwo. Przyjmij więc strategię, która jest kompletnym przeciwieństwem gry na nieznane zespoły.

Sprawdź, co oferują legalni bukmacherzy bez podatku, jeżeli chodzi o dobrze Ci znane drużyny. Jeśli Twoja ulubiona polska drużyna będzie grała w Pucharze Polski, możesz postawić zdarzenia z jej udziałem. Wiesz, czego można się spodziewać po tych zawodnikach.

Tylko i wyłącznie legalna gra

Gdy przyjdzie moment, że perspektywa kilku dodatkowych procent z wygranej jest dla Ciebie atrakcyjna, wtedy zacznij poszukiwania. Gdy w wyszukiwarce zaczniesz wpisywać hasło “bukmacher bez podatku” legalni bukmacherzy będą pojawiać się w Google na samej górze.

Wiesz, czemu tak się dzieje? Powodem najprawdopodobniej jest indeks domen zakazanych. Zbiór stron, które trafiają na czarną listę, którą zarządza powołana przez rząd naszego kraju instytucja. Jeśli będziesz przeglądać Google w celu znalezienia bukmacherów bez podatku, możesz mieć pewność, że trafisz na firmy prowadzące działalność legalnie w Polsce.

Zasady programu zakład bez podatku

Zdarza się, że wartość promocji wydaje nam się tak duża, że nie możemy się powstrzymać i od  razu obstawiamy zakład — pod wpływem impulsu. Później jesteśmy rozczarowani, bo okazuje się, że nasz zakład nie spełnia kryteriów regulaminu i nie możemy skorzystać z oferty. Tak więc, gdy zechcesz obstawiać taki zakład, sprawdź, czy występują happy hours, czy jest minimalny kurs, oraz czy przypadkiem promocja nie odnosi się do kuponów AKO (zdarza się, że to jest jeden z elementów regulaminu). 

Które zakłady objęte są promocją?

Często bukmacherzy bez podatku pozwalają wytypować każde wydarzenie z oferty. Jedynym — o którym często zapominają typerzy — jest wspomniany wyżej rodzaj zakładu AKO. U większości firm jest to obowiązującym warunkiem.

Zagraniczni bukmacherzy bez podatku a sytuacja prawna

Legalni bukmacherzy bez podatku działający w innych krajach niekoniecznie mogą działać legalnie w Polsce. Na szczęście łatwo zweryfikujesz, czy gra u danego bukmachera może odbywać się legalnie. Gdy widzisz, że zagraniczni bukmacherzy bez podatku reklamują się ze swoją ofertą, sprawdź, czy mają oni stosowne pozwolenia na świadczenie usług bukmacherskich.

Zrobisz to na dwa sposoby:

1. Strona internetowa Ministerstwa Finansów (tam są firmy działające legalnie w Polsce);
2. Rejestr domen zakazanych (zestawienie prezentuje nielegalnie działających operatorów);

Wierzymy, że wiedza przedstawiona w poradniku pomoże Ci, gdy zechcesz sprawdzić, co oferują bukmacherzy bez podatku. Pamiętaj przede wszystkim, by grać na legalnych stronach.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.