Dzieje się także w Piaście Gliwice, który na łamach oficjalnej strony ogłosił zmianę na stanowisku prezesa. Nowym sternikiem klubu z ulicy Okrzei 20 został Grzegorz Bednarski, który zastąpił na tym stanowisku Pawła Żelema, który został członkiem zarządu Lechii Gdańsk.


Grzegorz Bednarski decyzją Rady Nadzorczej, został nowym prezesem Piasta Gliwice, 13. drużyny PKO Ekstraklasy. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Żelema, który dołączy do struktur zarządczych Lechii Gdańsk. Dotychczasowy sternik "Pastunek" pracował w klubie od 13 lipca 2017 roku, kiedy objął funkcję Prezesa Zarządu. W trakcie jego kadencji niebiesko-czerwoni zdobyli mistrzostwo Polski, a ostatni sezon zakończyli na trzeciej pozycji w piłkarskiej elicie.

Nowy prezes Piasta, Grzegorz Bednarski jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2015-2019 był prezesem zarządu Tyskiego Sportu SA. W trakcie kariery zawodowej pracował również w Urzędzie Miasta w Tychach, pełnił funkcję dyrektora Departamentu Rynku i Ciepła w firmie Tauron Ciepło. W przeszłości był także dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu w firmie Datarino, z branży technologicznej.


Foto: Materiały prasowe Piast Gliwice

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.